Fashion Stars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fashion Stars

Na tem forumu bom našla vse o modi,art kotičke,najstniške težave in še veliko več!
 
KazaloKazalo  PortalPortal  Latest imagesLatest images  IščiIšči  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Jssst... Tjaaš

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
Tjaaš

Tjaaš


Female
Število prispevkov : 12
Age : 28
Kraj : Velenjee
Registration date : 23/01/2009

Jssst... Tjaaš Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Jssst... Tjaaš   Jssst... Tjaaš Icon_minitimeSob Jan 24, 2009 8:09 am

[center]こんにちわ!!(Konnichiwa!!) al pa zdravo..kkr hočte
ThaT is me....☮☮☮ peace
No jst sn Tjaaš.* za frende ceLo Mew Mew... --> ミュウミュウ
no am.. jst ful ne maram da mi ker teži.. da me ker kliče pod zasebno številko...pa take fore
nairaiš poslušam Escape the Fate(L)
am... trenutn sn fuL SAMSKA .....saam..lei mene pusTTe maL pr miru s ttimi zvezami
če se hočeš men javit...lahka uprašaš eno tuki na netlogu... --> klarc13... pa ti bo ona svetovala.... no to bi blo use če vas pa kei zanima pa kr uprašte... NE GRIZEM....


Opiseek od Nerminaa....
Buuuu!.....Tuki sedim v svoji sobi in pišem opis za Tjaašooo. ×]....Piše se tk ko ti ne.....NO ..on ia BLA moja sošolka....(dokler ni zahinaula pa z MPT-ja šla na Livado (hec)*)...Stara je vełik.* 13. ....Vlka ni glih tolk.....Dan nastanka je 20.12. [takrat kupiš darilo+čestitaš].....Doma je v Velenju;* v Šaleku.…če bi jo rad vidu, ulet na OŠ Livado (rai ne). .....Poł pa sam išč pa naid. .....Ful je uredu oseba. Łahk ji zaupaš. Pomaga .. .....Pravi da ni suha sam jst ji ne verjamem . ;] ......Ljubi ČRNO barvo. [: .........Ona sebe kliče EMO........(sam če vas zanima ..ko je bla ona moja sošolka se ie nairai z barbikami&dojenčki igrala..)...........kadi pa pije pa zihr ne... ....ne mara hinauceu, lažniuceu pa tega fołka. .......zatoo odjebi če si taak! .......Te še kej zanima? ..reč za msn ;D .....Nevem več ka naj povem, zato bom končau* .......M* ne se spreminjat za nobenga! ........Taka si res najbołša, tako te mamo radi.....Ei ..be 'nice'
.....Sam za tebe opis speku: Nerkooo*

Opiseek od Moiie BFF.* kLaree...
zdej pa en opis od mene za Tjaaš*...Tjaša je moja BFF. Ona je lepa pa pametna pa pridna -če verjameš v Baltazarja. Je najbolj čustvena oseba kar jih poznam, rajš se ji ne zamerit, ker se ti pol v kratkem kaj zgodi-mal morilskega nagona ne škoduje.
Ona je naj-najnaj-naj-naj-naj-naj-naj-naj-naj- naj-najnaj-naj-naj-naj-naj-naj-naj-naj-naj-naj-naj -naj-naj-naj-naj-naj-naj-naj-naj-naj-naj-naj-naj-naj- boljša prijatelca, kar si jo lahka zamisliš ko te nikol ne bo pustila na cedilu... Je kot sm že prej rekla fuuuuul lep.a sam na srečo (SAMSKA...Bla poročena ampak je trenutno na dolgem oddihu že....nihče naj ne zlomi njenega LEPEGA srčka , čene bo mel opravka za mano. a no ona je moja pa piina BFF. mi smo trio adijo. nerazdružljive. ona je z eno (ok mogoč dvema)besedo neprecenljiv zaklat tistega , ki mu kakorkoli stopi v lajf. (L)
TJAŠA,hvala da si to kar si in se ne pretvarjaš da si kdo drug, in me sprejemaš tako ko sem.
Rada te mam
made by klarc13

Opiseek Od Tadeeia..
Helou foLk...no am Jst zdJ pršu tuki..kr me je Tjaaš fuL lepo prosLa ..in Jst afkoRz ji morn ustrežt..kr če ne zameri fuL. ..KHM...blah..k nwm kk bi začeu..aha..no bom že nekak...aaa...huh..ok...Tjaaš se je rodiLaa na zadn Jesenski daan ...in to nai bi bLo neki fuL faiin.. Sam ona pravi da se je rodila pozimi ...al neki gLih obratn..no Poleti se že ni...no lei zdj..moJaa Tjaaš je že spet SAMSKA ...tk da ka še čakaš tuki.u akcijoo..sam ei.Jst ti ne bom pomagu..no mogoč bom........no am ona ma fuL rada mojo Čupco..nwm ka Ji jee...skoor ei prau uno skooz Je u njih..pa deLa čopke čeprau ona ve da Jst to ne maraam da mi ker Štora po mojih Lasiih...no ja am Tjaaš ma rada mene...pa mene...pa mene..pa še Klaro pa Maii...pa še svoJo Love ....no uglaunem...ona fuL rada moje MiLk shake ..tk da morn jst vedn met kei keša zraun ko gremo vn...haha.....no ja...no zdJ se om pa Jst posLoviu kr grema z Tjaaš vn...aiide
PaPaa...

This.Madafaka.Long.Shit.Made.By.Tadeei.

Opiseeek od Katt.*
Nala
OPIS OD MENE PA MENE ZA TJAAŠ*
Heiii moje ime je Katja(kattyDude) pa me je tta oseba prosla da ji nardim opis...
Bom kr začela, pač njeno ime je Tjaša, za mene pa za njene frende tut Mew Mew(ona pinky muca iz Tokyo Mew Mew). Je najlepša oseba na tem kurčevem svetu. Ma črne lase pa fuuuul lepe modre učke(ok no Klara ma lepše...tjaša ne zameritXD). Ma pa tut najlepši srček, ki pa se na žalost fuuul hitr stre, tk da če se to zgodi, se bo v men zbudil morilski nagon...(evil laught...) ja no rada me mene pa mene pa Klaro, pa Pio pa itq da sebe(****** tut sam je sam simpatija ...). je fuuul pridna v šoli pa tut nasploh-če verjameš da nenasilen umor nč ne boli. Emmm... ka bi še povedala... ja nč Mew Mew bodi to kar si taka ko si, in to je vse od mene...
This_fucking_long_shit_made.by.kattyDude

Opiseek od Maiie...
No am Jst sn Maiiaa....sam me kLičte Maii...no mene je Tud ttLe modeL uprašu če mu nardiim opiseek....pa sn ji ga nardiLaa ko ga je ona meen...No..ona se Jee rodiLaa 20.12...Takrat ji Morte Lepo rokco daat pa rečt..Use naiboLše....Fanti ji morte Daat Lupčka ..Punce jo morte pa obJeet ...Moiia Tjaaš si fuL žeLii met Pirs..sam Jii Matka ne dovoLii da mi ga meLa...Ubijem Joo...haha.Onaa Je fuL noor osebek..sei se vidi da se druži z Tadeeiem pa z mano..TotaLni freaki....Noo am Moiia Tjaaš Jee že spet SAMSKA...tk da tipči..navaLiiii..!!!.....Moiia Tjaaš ma rada mene...pa mene...pa Tadeia..paa Klaro....pa še ene par foLka...tk da Tjaaš ne se spreminJaat..bod to kar si ker tako te mamo usi radi ...

This.Shit.Made.By.Her.Pearl.Maii

Opiseek od Idee ....
no is sm aida..kLič me idaa...no tt sexi model me ie oprašu če ji napišm opisk...pa ji ga bom nardiLa...no ona ie fuuL dobra frendica...ie zlo čustvena ...tkda če ji kdo zlomi njen lepi srček bo meu oprauka z usmi njenimi frendicami ...ie lepa...lepa...in lepaa....ampak že spet (L) SAMSKA(L)....brzdeii ma zdeiii...tkda ji vošč....hepy brzdeii....ona ma rada mene....mene...in svoie frende....Tjaaš ne se spreminjaat..in bod to kar si...
the.shit.made.by.IdaaTheHoneY.

Opiseeek Od Jasmineee...

Haaaai .!...............Nooo pač iaa. Jz osebno sm dobla kazn. Morm opisat eno noro osebo .........Kokr jz vem ji je ime Tjaša… [Ja sj vem lepo ime].........Stara je tok da se bo ćez 13 LET že poročiiLa.....Drugaač jo kličemo Tiaaš. & Baiisa [čeprau ni..xD]......... Hodi na OŠ Livada. [ a maš kej proti.?!].........Ona ma Atija & mamico!.........Ok no zdeei pa resno: xD........Ona ma Rada: ....Čokolado & Čokolado & Čokolado.....Svoiie frende. [To ziihr nisi ti.!].....Muskoo...Jaboučnii Sok. ............................Ona nimaa Rada:....Tebe......Barbik
Hinauceeu. [ Jz tuut ne.].....Jagodnega Soka. [Ableee. Bolši je ko pa Jaboučni. xD].....Učitloou. [O tem splooh ni treba govorit. ]....Tiaaš. Je zdei speeet samska.! ......Misliim da išče tiipa. [ Fantieee uuu NAPAD!. ]. ....
Drugaač pa je:- Naiibolši FRREND. Nikool nebii izdala. [ Vrjeem. Čizta resniica.! ]...Učasiih NAPADALNA. [ Sam po potreeebi xD ].....Vednoo dobre VOLJE. [ Al pa mogooče tut ne.! ]....Smeešnaa. Do KONCA......Učasiih NAGAJIVA. [Sam un ko jo zajeebe, pride tud njegova runda.!]

Vednoo & Vednoo boš v Mojem SRCU.! Rada te mam in niikool te ne boom pozabla.! Kiir Kolii bo reku da ti nisi KuuL. Lah sam skaadi. Kr očitnoo pojma niima kaka si ti. iLu.*
Ostaaan taka k si. <3Made By. Jasmiina10

Opiseeek ud moiie Sestriceee....
No…jz sem dobu eno nalogo….upisat Tjaaš…..to je tta Useba na slikah…xd….je EMO….čeprav Ona skos govori DA ni…….je punca….zarad frizure mislim…prIjAtLi jo kličejo Mew_Mew….čeprau nwm zaka…..xd….js seststrca ….pa tut nwm zaka…..mA bRaTa…ubistvo CeLo 2 …enmu je ime Klara ….drugmu pa ŽaN …ma PsA pa Zajčka …NAjrAJš posluša METAL pa ROCK…..najboljši Bend ji je Escape The Fate …ubistvu ga js tut poslušam…xd….ni piflarka …to 100% da NE…najrajš je JuHo ….trenutno je…. FUL SAMSKA ….in jo rajš puste mal s ttimi…..ZvEzAmI…..če je pa nebote…ma pa tk SEKIRO pa tk alt k sekiro u svoji sobi…..če jo pa hočte kej prašat…pa uprašte njenga brata(KLARA)…

TJAAŠ…ti pa ustan taka ko si….razen ……na blond se pobarvi….pa ne se spreminjat zarad unga ko je FULL lep

TiPkOvNcO…TRI ure drajslu….delopa_19

Opiseeeeek od Vikii ..
elou ^^.....jz sm pač zj tu da upišem moi Tiašš....Ime ji je Tjaša......Jz ji rečem Tiaš.......Ona je moi EMO...Je totalno ˇCuteˇ ....Lada ma :...Mc...Menee...Muzko...frende...pitje xD......Nemara :Učitlc...
Sql ---nasplošno...Kurb...par osebkou..
Eo to je blo od mene use
Tiaš ostan mi taka kot si
Tako te mamLADAfulll

Viky-blonĐa xD
Nazaj na vrh Go down
Tjaaš

Tjaaš


Female
Število prispevkov : 12
Age : 28
Kraj : Velenjee
Registration date : 23/01/2009

Jssst... Tjaaš Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Jssst... Tjaaš   Jssst... Tjaaš Icon_minitimeSob Jan 24, 2009 8:15 am

Paaa še ene par moiih Fotk...

Jssst... Tjaaš 5633729Jssst... Tjaaš Get_default_image
Jssst... Tjaaš 29806447Jssst... Tjaaš 29832499
Jssst... Tjaaš 29898912Jssst... Tjaaš 29666013
Nazaj na vrh Go down
kinderBUENOblack.^^
Admin
kinderBUENOblack.^^


Male
Število prispevkov : 128
Age : 29
Kraj : Maribor
Registration date : 21/08/2008

Jssst... Tjaaš Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Jssst... Tjaaš   Jssst... Tjaaš Icon_minitimeNed Feb 08, 2009 10:15 am

WeLcome.!
Sory za zamudo.xD
A Ti si na vampirefreaks.?
Omg!. Escape The FaTe posLušaš.<33 jsT TuT.<3
Nazaj na vrh Go down
Tjaas
Gost
avatar



Jssst... Tjaaš Empty
ObjavljaNaslov sporočila: .   Jssst... Tjaaš Icon_minitimeČet Jun 25, 2009 7:45 am

Jssst... Tjaaš 9483865
Jssst... Tjaaš 9483870Jssst... Tjaaš 9483871Jssst... Tjaaš 9483876
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Jssst... Tjaaš Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Jssst... Tjaaš   Jssst... Tjaaš Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Jssst... Tjaaš
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Fashion Stars :: Fun :: Predstavitve članov-
Pojdi na: