Fashion Stars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fashion Stars

Na tem forumu bom našla vse o modi,art kotičke,najstniške težave in še veliko več!
 
KazaloKazalo  PortalPortal  Latest imagesLatest images  IščiIšči  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 .......O laseh............

Go down 
4 posters
AvtorSporočilo
Jo

Jo


Female
Število prispevkov : 26
Age : 30
Kraj : Tržič
Registration date : 17/10/2008

.......O laseh............ Empty
ObjavljaNaslov sporočila: .......O laseh............   .......O laseh............ Icon_minitimeNed Okt 19, 2008 7:57 am

No kot sem rekla.

az imam pa živo rdeče lase (barvane z prelivom), pa sem se res že naveličala te barve in me zanima, če katera pozna kakšen naravni produkt, da bi mi spral na rjavo... slišala sem za limono, ampak limona posvetli in potem bi prišla uranžna , tega pa nočem. Ammm s prelivom sem se pobarvala na vijolo, pa se mi je sprala v živo rdečo...Nebi se rada spet braval, ker imam že toliko barv na sebi.
Nazaj na vrh Go down
kinderBUENOblack.^^
Admin
kinderBUENOblack.^^


Male
Število prispevkov : 128
Age : 29
Kraj : Maribor
Registration date : 21/08/2008

.......O laseh............ Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: .......O laseh............   .......O laseh............ Icon_minitimeNed Okt 19, 2008 8:08 am

Čim večkrat si jih umi pa to...mogoč ti bo tak šlo dol.
Drgač pa frozerku upraši.xD.
Nazaj na vrh Go down
diamondtear

diamondtear


Female
Število prispevkov : 7
Age : 30
Kraj : emoland.
Registration date : 17/10/2008

.......O laseh............ Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: .......O laseh............   .......O laseh............ Icon_minitimePon Okt 20, 2008 4:47 am

zelene orehe //tiste k majo še olupek, naravnost iz drevesa// morš prekuhat in si pol s tisto vodo spereš lase.
menda. Laughing tko je v smrklji pisal.

drgač pa - a ne gre preliv takoj dol? js sm drgač blond pa se barvam z rjavim prelivom in se morm dvakrat na mesec k drugč je čist blond, ne pa rjava XD
Nazaj na vrh Go down
Jo

Jo


Female
Število prispevkov : 26
Age : 30
Kraj : Tržič
Registration date : 17/10/2008

.......O laseh............ Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: .......O laseh............   .......O laseh............ Icon_minitimeNed Nov 02, 2008 11:36 am

Hehe ja hvala, glede preliva pa to:
Sm se na vijolo, da se je spral v živo rdečo... Very Happy
Nazaj na vrh Go down
lala.

lala.


Female
Število prispevkov : 26
Age : 29
Kraj : Maribor
Registration date : 06/10/2008

.......O laseh............ Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: .......O laseh............   .......O laseh............ Icon_minitimeSre Nov 12, 2008 1:48 pm

jazz pa mam en drugi problem. pač zjutraj ko se počesem mam vreii lase [delno] pol pa tak prijem v šolo pa to pa se mi ksupaii primejo No No No mzim to.
drgače pa si perem z Herbal mensezdi šamponom gor pa dam garnier kremo za lase. Razz
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





.......O laseh............ Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: .......O laseh............   .......O laseh............ Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
.......O laseh............
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Fashion Stars :: Najstiki. :: Problemi.-
Pojdi na: