Fashion Stars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fashion Stars

Na tem forumu bom našla vse o modi,art kotičke,najstniške težave in še veliko več!
 
KazaloKazalo  PortalPortal  Latest imagesLatest images  IščiIšči  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Kakšn se vam zdi ta stil?

Go down 
5 posters
AvtorSporočilo
kinderBUENOblack.^^
Admin
kinderBUENOblack.^^


Male
Število prispevkov : 128
Age : 29
Kraj : Maribor
Registration date : 21/08/2008

Kakšn se vam zdi ta stil? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Kakšn se vam zdi ta stil?   Kakšn se vam zdi ta stil? Icon_minitimeČet Avg 21, 2008 4:36 pm

Kakšn se vam zdi ta stil?
Nazaj na vrh Go down
Aymar
Admin
Aymar


Male
Število prispevkov : 22
Age : 28
Kraj : In my dreams...
Registration date : 21/08/2008

Kakšn se vam zdi ta stil? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kakšn se vam zdi ta stil?   Kakšn se vam zdi ta stil? Icon_minitimeČet Avg 21, 2008 4:58 pm

zanimiv.. sam ni lih moj okus. Very Happy
Nazaj na vrh Go down
http://fashion-stars.omgforum.net
Arabela

Arabela


Female
Število prispevkov : 9
Age : 29
Kraj : con mi Bebe
Registration date : 11/10/2008

Kakšn se vam zdi ta stil? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kakšn se vam zdi ta stil?   Kakšn se vam zdi ta stil? Icon_minitimeSob Okt 11, 2008 3:25 pm

UF pankerji nikol... i hate punkers....
Še posebi sem sišala da so taki napadalni.. o fak fuj... Evil or Very Mad Suspect
Nazaj na vrh Go down
Nelly

Nelly


Female
Število prispevkov : 11
Age : 27
Kraj : nekje
Registration date : 12/10/2008

Kakšn se vam zdi ta stil? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kakšn se vam zdi ta stil?   Kakšn se vam zdi ta stil? Icon_minitimeNed Okt 12, 2008 11:21 am

čaki mal... avril lavigne je tut punkerca in a se ti zdi napadalna silent helow Suspect

aja, punk mi je na 2gem mesti Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Arabela

Arabela


Female
Število prispevkov : 9
Age : 29
Kraj : con mi Bebe
Registration date : 11/10/2008

Kakšn se vam zdi ta stil? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kakšn se vam zdi ta stil?   Kakšn se vam zdi ta stil? Icon_minitimeNed Okt 12, 2008 2:43 pm

Ja sej nisem mislila lahkega punka... mislim si kdaj slišala za hard punk... oz. jaz bi jih tako poimenovala....
no torej une irokeze pa neki špici okol vratu pa ako obnašanje, polni ringlov... to mi gre na živce.No irokeze pa te špice so še kul....
Avril je tud kull punkerca pa pol naša skupina punkerji... to še gre... sam uno ostalo pa je mal pretirano...
Pa alkohol, pa igle pa vse to... No No pale
Nazaj na vrh Go down
Nelly

Nelly


Female
Število prispevkov : 11
Age : 27
Kraj : nekje
Registration date : 12/10/2008

Kakšn se vam zdi ta stil? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kakšn se vam zdi ta stil?   Kakšn se vam zdi ta stil? Icon_minitimePon Okt 13, 2008 7:51 am

ja no, sej to tut men ni všeč pale Suspect
Nazaj na vrh Go down
kinderBUENOblack.^^
Admin
kinderBUENOblack.^^


Male
Število prispevkov : 128
Age : 29
Kraj : Maribor
Registration date : 21/08/2008

Kakšn se vam zdi ta stil? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kakšn se vam zdi ta stil?   Kakšn se vam zdi ta stil? Icon_minitimePon Okt 13, 2008 12:45 pm

Men so čist ql...
Samo je pa res droge pa to..alkohol me še ne mot..droge pa.
Nazaj na vrh Go down
lala.

lala.


Female
Število prispevkov : 26
Age : 29
Kraj : Maribor
Registration date : 06/10/2008

Kakšn se vam zdi ta stil? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kakšn se vam zdi ta stil?   Kakšn se vam zdi ta stil? Icon_minitimeSre Nov 12, 2008 1:44 pm

Arabela je napisal/a:
Ja sej nisem mislila lahkega punka... mislim si kdaj slišala za hard punk... oz. jaz bi jih tako poimenovala....
no torej une irokeze pa neki špici okol vratu pa ako obnašanje, polni ringlov... to mi gre na živce.No irokeze pa te špice so še kul....
Avril je tud kull punkerca pa pol naša skupina punkerji... to še gre... sam uno ostalo pa je mal pretirano...
Pa alkohol, pa igle pa vse to... No No pale

se strinjam z tabo.
Nazaj na vrh Go down
kidzz.gi
Gost
avatar



Kakšn se vam zdi ta stil? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kakšn se vam zdi ta stil?   Kakšn se vam zdi ta stil? Icon_minitimePet Avg 28, 2009 1:15 pm

obozujm pank...stil mi je hud ampk sam za fante

Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Kakšn se vam zdi ta stil? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kakšn se vam zdi ta stil?   Kakšn se vam zdi ta stil? Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Kakšn se vam zdi ta stil?
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Hip-Hop stil.
» Rock stil...

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Fashion Stars :: Stil :: Punk-
Pojdi na: