Fashion Stars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fashion Stars

Na tem forumu bom našla vse o modi,art kotičke,najstniške težave in še veliko več!
 
KazaloKazalo  PortalPortal  Latest imagesLatest images  IščiIšči  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Suhe ali ne?

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
Jo

Jo


Female
Število prispevkov : 26
Age : 31
Kraj : Tržič
Registration date : 17/10/2008

Suhe ali ne? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Suhe ali ne?   Suhe ali ne? Icon_minitimeSob Okt 25, 2008 9:56 am

Večno vprašanje in večni boji. Manekenke morajo biti suhe do kosti. Sama osebno mislim, da je to že preseglo mejo lepote in je zelo slabo, da ljudje mislimo le na telesno lepoto.
Manimenke dobesedno živijo od solate. Človeški organizem potrebuje tudi meso.... In spet
bo nekdo ki mi bo ugovarjal. Osebno je to moje mnenje. Nekatere pa pač to zanima, za to vas
vprašam, kaj vi menite o tem? Pa kaj je narobe z nami puncami, ki imamo kakšen kilogramček več? Ali so res
manekenke nakaj več?


Suhe ali ne? Modnidanvljubljani-manja3
Suhe ali ne? 2008cap04
Nazaj na vrh Go down
kinderBUENOblack.^^
Admin
kinderBUENOblack.^^


Male
Število prispevkov : 128
Age : 29
Kraj : Maribor
Registration date : 21/08/2008

Suhe ali ne? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Suhe ali ne?   Suhe ali ne? Icon_minitimeSob Okt 25, 2008 11:27 am

Po resnic povedan men to ni ušeč da so do kosti suhe in anoreksične...
Če bi men npr. da bi jst hotla bit manekenka in bi mi pač oni rekli da morm full shujšat rajš
pustim pa si službo nekje drugje najdem.
Mal pretiravajo z toto suhostjo.
Sei manekenka je lahk za moje pojme tut mau bol močna.
Nazaj na vrh Go down
 
Suhe ali ne?
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Fashion Stars :: Strokovnakinja svetuje :: O manekenstvu-
Pojdi na: