Fashion Stars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fashion Stars

Na tem forumu bom našla vse o modi,art kotičke,najstniške težave in še veliko več!
 
KazaloKazalo  PortalPortal  Latest imagesLatest images  IščiIšči  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 "prepovedana" moda na šoli.

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
kinderBUENOblack.^^
Admin
kinderBUENOblack.^^


Male
Število prispevkov : 128
Age : 29
Kraj : Maribor
Registration date : 21/08/2008

"prepovedana" moda na šoli. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: "prepovedana" moda na šoli.   "prepovedana" moda na šoli. Icon_minitimeSob Okt 18, 2008 12:08 pm

No na nekitarih šolah majo prepovedano met nvm...npr.namazane nohte,pobarvane lase..
Je pr vas tut kai tazga?
Nazaj na vrh Go down
*Broccoli

avatar


Female
Število prispevkov : 11
Age : 30
Kraj : Lj
Registration date : 30/10/2008

"prepovedana" moda na šoli. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: "prepovedana" moda na šoli.   "prepovedana" moda na šoli. Icon_minitimeSob Nov 01, 2008 3:00 pm

uff. pr ns so mel na OŠ učasih ful glupo. Nisi smel met mini kril, TANGIC, nisi se smeu ličt, pa uhanou met velkih... 1x smo mel razredno in ravnatlca pride not in nm začne neki težit. In pride do mene k sm bla namazan (nč tazga. mal maskare pa veke Evil or Very Mad )
in me začne napizdevat. pol pa d morm it kr zdele na wc pa si DOL ODSTRANT!! Evil or Very Mad Evil or Very Mad Haloo!! In sm šla pač na wc in tm čakala ene 15 minut pol sm šla pa nazaj. Une krave ni blo več, razredničarka nam pa itak ni težila glede tega. Very Happy Hja, no. Eni že prou pretiravajo s temi pravili. Mislm to je moje telo in jst bom bla oblečena pa namazana tko k bom jst hotla. Sej pol k je šla mt 1x u šolo zrd brata, ji je ona omenla d se ličm in da je to kao prehmal.Mt je čist popi***** d kaj se ona u to utika in d to ni njena stvar. In je bil mir. Nikol več mi ni težila lol! Mal preveč sm se razpisala sam ok..
Nazaj na vrh Go down
 
"prepovedana" moda na šoli.
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Fashion Stars :: Najstiki. :: Moda-
Pojdi na: